суббота, 1 июля 2017 г.

ІІ Міжнародна Літня Школа

Щойно повернулася з Ужгорода з приємними враженнями від побаченого і почутого, а головне це впевненістю, що все можливо і все залежить від особисто кожного з нас. Я бажаю - і я шукаю можливості, немає бажання, то я виправдовуюсь, що повинна держава, міністерство, тощо.

Дякую за гостинність Закарпатському інституту післядипломної педагогічної освіти. Будь-яке питання, зауваження, пропозицію дівчата намагалися вирішити миттєво, опікувалися нами страшенно і залишили по собі бажання приїхати до них знову, тому що з ними легко співпрацювати і думаю, що це завдяки і директору, Палько Тетяні Василівні. Дуже дякую, напрошуюсь до вас з майстер-класами. :)

Наталія Гончаренко, завідувач сектору координації діяльності регіональних навчальних закладів ДНУ „Інститут модернізації змісту освіти”, доцент, чітко сформулювала перспективи, які нас очкують, і наскільки цінна угода, що була підписана.

Про відкриття школи можна почитати тут

Я особисто була зацікавлена послухати пана Миколу Смолінського. Його презентації отримувала, до групи на Google долучилася, але його нотатки до презентацій і саме спілкування дуже надихають рухатися далі за "міліонами євро" :). Проекти пишемо для себе постійно. Тепер важливо свої ідеї викласти у проектах, щоб мати змогу подати проектну заявку на грант.


Відвідали Дебреценський університет і уперше почула термін дослідницький педагог, педагог, який шукає шляхи розв'язання проблеми у діяльності. Виявляється дуже актуальна тематика, хто що чув пишіть у коментарі. Запрошують до співпраці. Угоду підписано.
Делегацiя з України у Дебреценi
Erősödő magyar-ukrán kapcsolat


Вразила реалізація міжнародних проектів у школі, з результатами яких познайомив пан Петро Кіндюх, директор Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Ужгородської міської ради Закарпатської області. Це і сонячні батареї, і кабінет фізики, і головне - це спілкування і співпраця дітей з різних країн.


Про Закриття ІІ Міжнародної літньої школиКомментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...