среда, 21 сентября 2016 г.

Над Чим Працюємо

Вже більше тижня працюю на новому місті - Навчально-вииховному закладі № 6 "Натхнення"

Найчастіше питання від батьків: А яке домашнє завдання. І як би було чудово, щоб це питання було поставлено батьками у старших класах, але чомусь з плином часу воно зникає.
Моя відповідь: Уявіть свою дитину у майбутньому. Якою ви її бачите? Чим вона займається? Чи подобається їй ця справа? І дайте собі відповідь на ці запитання. Я думаю, що ми всі бажаємо своїм дітям стати успішними і реалізувати себе у тій справі, що до душі. Наступне питання до батьків. Яким чином дитина має досягти успіху? Який шлях ви бачите?
У що вкладають свої кошти: у підручники чи розвиток? Якщо розвиток, то що розвиваємо?

Компетентності, що є необхідними сьогодні:
- колективне вирішення проблеми
- співпраця
- критичне мислення

до 2020 року відбуваються зміни:
- колективне вирішення проблеми
- критичне мислення
- креативність

І наступне моє питання: Яким чином розвивати, наприклад, креативність - завданням вивчити напам'ять?

Над чим працювали/працюють 2-гі і 3-ті класи:

Ділилися спогадами про літо. Малювали свої літні канікули, презентували іншим та відповідали на питання однокласників. Вчилися створювати доповнену реальність за допомогою Aurasma. Роботи дітей буде представлено у вигляді муралу у холі школи. Учні долучилися до проекту eTwinningPlus Our best days of summer!Долучилися до Глобального Дня Крапки 15 вересня. Діти представляли власні крапки, а однокласники вчилися давати коментар. Наші роботи розміщено у холі школи та біля аудиторій класів.

Подорожували. Група або пара учнів представляли туристичну агенцію і запрошували відвідати країну, яку обирали разом. Малювали усе, що вважали може зацікавити туриста - вчитель. Презентували однокласникам та відповідали на їх питання.
Спостереження: об'єднання у групи та пари було випадковим і інколи дітям було важко знаходити спільну мову. Причина: а вони зі мною не товаришують. Відмовлялися від співпраці і виконували завдання окремо. Домовилися, що усе ж ми працюємо разом і наступного разу знаходити спільні ідеї. Несподівані асоціації, наприклад, подорож - це небезпека, гра. Питання до туристичних агенцій: А скажіть що-небудь китайською. Діти обирали країни, про які мало знали і моя порада була уявити, що там може бути цікавого для туриста. Дуже багато малювали прапори. І запам'яталась презентація країни Китай: там живуть гарні люди.

Учні 2-В класу вчаться створювати мультфільм. Спочатку було запропоновано дітям обрати головних героїв. Виконали 4 учня. Наступний етап: вони поділилися своїми ідеями: принцеси, дракони, стікези, жабка. Потім ми створювали сценарій мультфільму з 5-ти кадрів. У кожному кадрі щось змінювалося. Презентували свої роботи іншим, обговорювали.
Втілювали сценарій у життя: фотографували кожен з 5-ти кадрів згідно сценарію. Останній етап - це робота зі створення відео і додавання титрів. Незабаром з'являться наші шедеври. Чекайте!

Учні 2-А класу працювали над висловлюванням. Якщо б ви мали Патронум, то який би він був і чому? Учні мали написати 5 речень про свій уявний Патронум. Що це? Рибка, птаха, тощо. Який він? Великий, гарний, тощо. Чому він подобається? Тому що пухнастий, вміє літати, тощо. І можна написати і українською, якщо не знаємо, як англійською. І кожен ще й додав малюнок свого Патронума. З кожним учнем наступного уроку робота була обговорена.


Учні 3-А класу теж розповідали про свого Патронума, але вже за допомогою планшетів і відео. Вони записували відповіді одне одного, а потім додавали коментар до роботи партнера.

І одні з батьків поцікавилися, як будуть оцінюватися роботи.

По-перше, існує формуюче оцінювання. Тобто оцінювання відбувається у процесі роботи і складається зі співбесіди з учнем, ведення нотаток, спостережень за роботою учня.

По-друге, рубрикатор. До кожного виду діяльності складаються критерії, які визначають і характеризують роботу дитини.

Докладніше про рубрики: Rubistar

По-третє, самооцінювання. Його б я зазначила, як самий важливий. Дитина має подумати і відповісти, що вона знала, що було нового і що вона використає наступного разу.

Головна мета: комунікативність!

Мої учні, які закінчили школу у цьому році.
2012 рік
2015 рік

PS З підручниками працюємо.

2 комментария:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...