вторник, 28 июня 2016 г.

ISTE 2016

Відображається "#notatiste-blank-ribbon-photoshopTemplate.psd"У Денвері, штат Колорадо, США триває одна із самих відомих конференцій у світі ISTE (International Society for Technology in Education) Міжнародна Спільнота для Технологій в Освіті 26-29 червня 2016.

Перед освітянами виступив Др Мітіо Каку,  відомий американський науковець у галузі фізики. Він представив своє бачення майбутнього освіти.
Доктор Каку поділився тим, якою буде наступна хвиля створення багатства, і як освітяни можуть підготувати студентів до майбутньої професійної діяльності, якої ще не існує.


Учителі повинні використовувати нові технології, щоб змінити своє викладання і допомогти студентам ДУМАТИ. У світі, де інформація буде доступна в мить, учителі повинні підкреслити принципи і концепції.


Ми повинні допомогти створити або посилити природну цікавість студентів і підтримувати їх в становленні вчених і дослідників. Важливо не те, що ви знаєте, але те, що ви робите з інформацією.


ISTE 2016 стандарти для студентів
наголошують на навичках і якостях, які ми прагнемо для студентів, що дозволяють їм займатися і процвітати у з'єднаному, цифровому світі.


За вищенаведеним посиланням ви можете перейти на сторінку Стандарти для студентів та переглянути індікатори для кожного стандарта.

Корпорація Microsoft та ISTE оголосили, що вони планують об'єднати і розширити безліч своїх ініціатив глобального рівня, щоб забезпечити викладачів і керівників навчальних закладів усього світу доступом до шкільного планування і професійних ресурсів розвитку. Ця співпраця виникає з загального переконання, що технологія має здатність трансформувати вивчення, і може зробити це найбільш ефективно, коли вона вбудована в те, як школа чи викладач думає і впроваджує нові можливості для вивчення.

Суттєві Умови
це 14 вирішальних елемента, необхідних для ефективного використання технологій для вивчення. Вони пропонують освітянам рамкову програму впровадження ISTE стандартів та загальносистемних змін.

#NotAtISTE16
Ви маєте змогу віртуально приєднатися до конференції:
Надіслати запит до спільноти  #NotAtISTE16 
Відстежувати повідомлення у Twitter, Facebook за хештегами #ISTE2016, #NotAtISTE16, #passthescopeEDU
Переглянути колекцію лінків #ISTE2016, #NotAtISTE16 за допомогою LiveBinder

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...