среда, 13 апреля 2016 г.

VII Форум Вчитель-новатор

8 квітня у місті Києві відбувся щорічний Форум Вчитель-новатор, організатор корпорація Microsoft Україна.

Захід розпочався з відвідування шкіл - Новопечерської школи, Ліко-школи та Britannica School. Я потрапила до Britannica. Приєднуюсь до захоплених відгуків своїх колег. Дійсно, як нам усім бракує матеріально-технічної бази. Але ж головне - це зміст уроку. Нам було продемонстровано фрагмент уроку розроблений до навчальної екскурсії Софією Києвською, у якому було поєднано і розвиток креативності учнів, і критичного мислення, і комунікативності, і вирішення проблеми, і відповідальність кожного мала значення. І пам'ятаєте, як сказала заступник директора школи, у нас кожен урок такий. Кожен урок мотивує на пошук відповіді, на дослідження, на відкриття. Бажаю школі допитливих учнів.

"Дуже важливий особистий розвиток. Навчити людину мислити за рамками - це найважче". Лариса Андрейченко, засновниця Britannica School.

А сам Форум проходив у Новопечерський школі, яка вже вдруге приймає нас і кожного разу по-іншому. Цього року він був більш камерним, домашнім та затишним. Вчитель до вчителя. Кожен відкрив для себе щось нове, бажання рухатися далі і знайшов однодумців.

Я на І Форумі Вчитель-новатор

А на VII мій майстер-клас було присвячено STEAM технології.
STEAM from kilina

Приклади практичного застосування.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...