среда, 13 апреля 2016 г.

Програма EdCampUkraine

складалася з сесії експертів та учительських сесій, панельної дискусії, відкритих уроків.

Експертна паралель була представлена у форматі Speed Geeking, за 2 хвилини експерти презентували зміст своєї сесії групі освітян. Груп було понад 30 і рухалися за годинниковою стрілкою. Одним із лейтмотивів програми було питання гендерності. Пропонувалось розглянути що є гендерними стереотипами, яким чином вони впливають на нас і як поєднати ідею гендерної рівності.

Я відвідала наступні експертні сесії:
Методи фасилітації з Наталією Чуприною.
Запам'яталося питання відвідувача: Які сесії фасилітації ви проводите у навчальному закладі?Децентралізація в системі освіти з Оленою Сас.
Акцент на громаді. Криза завжди несе нові можливості. Приваблювати людей до своєї громади інфраструктурою - в основному освітою. У Європі якісна освіта - це візитна картка громади. Матеріально-технічне забезпечення школи - це рішення громади, а не держави. Питання опорних шкіл - вирішує область. Повинно бути прозорим, якщо ні - ініціювати збори батьків, написати відкритий лист, письмовий запит, запит до публічної інформації. Все починається з нас.
Більше інформації Decentralization
Учительські сесії:
Простір музею як навчальна платформа з Аллою Соколовською
Натхненний доповідач, який якщо потрібно буде виверне музей назовні. Усе для відвідувачів, наприклад, неочікувана знахідка на підвіконні для допитливого учня у вигляді цукерки.
Бережанський краєзнавчий музей


eTwinning Plus Ukraine з Оленою Науменко
Можливості співробітництва та професійного розвитку.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...