понедельник, 22 февраля 2016 г.

Стаття для Edutopia

Шановні колеги,
Чи легко написати статтю для Edutopia, здається, що так. Але ця легкість оманлива. Перш за все необхідно розуміти, що сервіс надає можливість висловити кожному освітянину свою точку зору, поділитися власними надбаннями та спостереженнями на глобальному рівні.

Демократичність та відкритість.

Але уявіть, скільки людей бажає опублікувати свої статті на сайті. І відповідно існують певні критерії для відбору. Певним чином не вимагається академічний рівень викладання матеріалу, тобто не вимагаються мовні кліше, які характерні для таких робіт. Акцент ставиться на ідеї, яку ви хотіли б поширити серед освітянської спільноти усього світу.

Ідея важливіша.

Шановні колеги, давайте згадаємо активність Брейнстормінг, під час якої вам було запропоновано зазначити, які пункти має містити стаття, що відображати, до чого закликати, кількість слів та структуру.
Ви зазначили, що
-         стаття має спонукати до використання матеріалу розміщеного в ній
-         повинна містити інформацію про автора, аннотацію на двох мовах
-         по можливості бути ілюстрованою
-         написана доступною мовою, багата на приклади та порівняння.
-         текст статті не повинен бути відсторонений від автора. Не бійтесь вживати "з мого досвіду", "я переконаний, що", "мені було найкраще"
-          анотацію/реферат. Оскільки зацікавленість у статті визначається через анотацію, то вона має бути нелише якісною, а й такою, що може зацікавити читача. Анотація не має бути описовою. Для статей написаних українською або російською мовами складається реферат на англійській мові.
-         якщо не писати анотацію, то на початку статті бажано декілька речень присвятити меті написання статті
-          Edutopia- сервіс насичений технологіями, які нам на перший погляд знайомі., але використані, спрямовані в іншому контексті розвитку особистості, методичними рекомендаціями, які сприймаєш і розумієш, все що було знайоме має не одну грань для застосування на власних уроках.
-          кожен має розповісти про свой досвід, насичений термінами
-          складнощі з перекладом
Дякую усім, хто поділився своїми міркуваннями. Лінк на активність http://1drv.ms/1PKPeox

Що саме повинно бути додано до вашої статті також перераховано за лінком How to Propose a Blog Post to Us http://www.edutopia.org/about/contact/write-for-edutopia
-          коротенька анотація, що описує ваш пост (750-850 слів)
-          посилання на медіа, які плануєте включити
-          зазначити аудиторію, якій адресовано ваш пост, наприклад, вчителі англійської мови
-          автобіографію у 80 слів про вашу роль в освіті
-          3-5 посилань на інші ваші роботи
-          відсутність комерційної зацікавленості у згаданих продуктах та сервісах
-          якщо є додати Twitter та Facebook акаунти
-          перевіряти календар Edutopia, де зазначена тематика кожного тижня http://www.edutopia.org/editorial-calendar

Пам’ятати, що необхідно додати матеріал оригінальний, який перед цим ніде не було розміщено.
І начебто все зрозуміло, але залишилося головне питання: чим поділитися, про що писати. Сервіс Edutopia зазначає, що ви на передовій змін в освіті: ви реалізували проекти, які заохотили студентів до вивчення; стратегії, які ви спробували у школі або поза і як це вплинуло на ваше викладання; предмети, як ви змінювали їх та добились успіху.
Інакше, ваше стаття має містити виклик, зміну, трансформацію, які покращують, надихають не лише ваших учнів на нові здобутки, а й освітян з усього світу.
Виклик.
Результат.

Труднощі
Як ви правильно зазначили, Edutopia - англомовний ресурс, і для тих, хто не знає англійську мову, необхідно шукати варіанти для перекладу. Можна звернутися до колег, до друзів, до агентства з перекладу. Рішення завжди є.

Чекаємо ваших статей.

#khmarkaua 

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...