пятница, 1 января 2016 г.

Нудьгуємо Разом 366 Днів

Останні дні дуже часто чую від свого сина: "Мені нудно!" І ще частіше мені не вистачає часу приділити увагу саме йому. На початку літа твердо обіцяла собі, що будемо кожного дня щось робити разом. 

І досліджували Неньютонівську рідину. Для приготування необхідно: 1 частина води, 1,5 частини крохмалю та ємність для змішування. У чому сенс: може бути твердим тілом при швидкій взаємодії та рідиною при повільній.На жаль, на цьому всі мої обіцянки і завершилися, але перед Новим Роком син дуже захворів і вся увага була для нього. Але ж можна і кожного дня організовувати спільну діяльність: так і з’явилася ідея проекту "Нудьгуємо Разом 366 Днів".

Мета: організувати спільну творчу роботу дома для розвитку навичок критичного мислення, спілкування та  спільного вирішення проблеми у дитини. 

Тривалість проекту: 2016 рік. Кожного дня буде додаватися одне завдання, таким чином їх стане 366.

Запрошую усіх бажаючих долучитися до проекту, додавати свої ідеї та поширювати їх реалізацію. Наприкінці року учасники, які додали завдання, що будуть найбільш популярними, отримають заохочувальні призи.

Використовуйте у кожному своєму повідомленні хештег для зручності у пошуку інформації та хронології подій.
Хештег проекту #разом366

Сторінка проекту у Facebook https://www.facebook.com/boring2016/ Приєднуємось, поширюємо.

І першим була активність поширена Лорою Кравченко The Giant Christmas Tree. Уже бачила, як втілила цю ідею Liliya Lilija

А ось і наша реалізація. Учора усією сім’єю розфарбовували, збирали та склеювали. Довго визначали, хто відправляється у пригоду собачка чи зайчик, як буде шукати подарунки - загалом ціла пригода! Дякую Лорі.

Сьогодні нова пригода або дослідження. Цікаво, що буде - зазирніть пізніше на сторінку проекта Нудьгуємо Разом 366 Днів

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...