четверг, 22 октября 2015 г.

Розвиваємо Пізнавальну Активність Учнів

22 жовтня 2015 НВК "Кіровоградський Колегіум" гостинно приймав учителів іноземної мови міста Кіровограда.
Кафедра німецької мови колегіуму представила досвід своєї роботи за темою "Розвиток пізнавальної активності учнів на уроках німецької мови".

Заступник директора з  навчально-виховної роботи Савченко В.В. ознайомила присутніх з принципами організації освітнього середовища в навчальному закладі, зосередив увагу на тому, що головною цінністю - є наші учні.


Методист ЦМСПС Жівіцька С.Ю. зазначила у своєму виступі, що сучасний урок - це творча праця вчителя, що усвідомлює його мету і вдало поєднує зміст та технології.


Координатор програми учитель-експерт Microsoft Кочарян А.Б. зосередив увагу учасників заходу на тому, що означає бути вчителем, який впроваджує інформаційно-комунікаційні технології в освітній процес та запропонував школам міста Кіровограда приєднатися до пілотної програми Майкрософт, що передбачає організацію навчання вчителів засобам Майкрософт на місцевому рівні. Наш колегіум обрано опорною школою в регіоні.

Вчитель німецької мови Томаченко С.С. поширила власний досвід формування пізнавальної активності учнів на уроках німецької мови на основі концепції особістісно-орієнтованої освіти.


Вчитель Верезубенко Н.В. представила приклади застосування рольових та імітаційних ігор при навчанні діалогічного мовлення на уроках німецької мови.


Вчитель Сустретова В.Л. організувала активності за темою Поєднання традиційних та нестандартних форм організації навчального процесу при  роботі з текстом.

Вчитель Слободян І.В. провела комунікативні ігри з граматичним спрямуванням.


Вчитель Масленко Л.П. привела приклад активізації пізнавальної діяльності учнів шляхом використання пісні на уроках німецької мови.


Вчитель англійської мови Калюжна М.В. розповіла про шляхи впровадження OneNote Online на уроках іноземної мови.
Усі учасники семінару-практикуму отримали сертифікати від Майкрософт.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...