среда, 27 мая 2015 г.

Освітній Форум Майкрософт

Понад 40 років компанія Майкрософт підтримує інновації і цього року недаремно містечко Редмонд, штат Вашингтон, США, домівка Майкрософт, з 28 квітня – 1 травня 2015 року приймав освітян з усього світу. Форум E² – Educator присвячено співпраці, спілкуванню та пошуку нових шляхів освітніх трансформацій.

Тематика Форуму – Хоробрість, Мужність та Лідерство. Це спонукає освітян та учнів мислити креативно, покинути власну зону комфорту та очікувати якомога більше від себе та від учнів.

249 освітян з 87 країн світу представили власний досвід впровадження технологій  в освітню діяльність, обговорювали найкращі практики та навчались один від одного. Україну представляли Валерія Ареф’єва, м. Київ, Маргарита Калюжна, м. Кіровоград, та Ірина Малоіван, м. Дніпропетровськ.

Антоніо Салсіто, віце-президент Майкрософт з освітніх програм, у своїй промові під час відкриття Форуму зазначив, що освіта визначає розвиток технологій, а технології надихають нас діяти далі.

Виступ Лиз Кроуфорд, Intel, Lead Educator Advocate, присвячено трансформаціям в освіті та необхідності професійного розвитку.

Анджела Маерс, візіонер, поставила запитання: Що означає хоробрість? На що вона схожа? І хто такий хоробрий лідер? Презентація http://www.slideshare.net/angelamaiers/how-big-is-your-brave

Зіаддин Юсафзай, дипломат та батько Малали Юсафзай, лауреата Нобелевської премії миру 2014, зазначив: «Не питайте мене, що я зробив для своєї доньки, краще запитайте мене, що я не зробив. Я не обрізав їй крила!» Прощення – найпотужніший вираз хоробрості. Найкраща інвестиція у майбутнє – ви самі.

Під час TeachMeet освітяни з різних країн світу спілкувалися між собою та дізнавалися, як застосувати технології Майкрософт у найбільш креативний спосіб. Кожен намагався донести найбільш цінні аспекти та результати своєї роботи. Наприклад, як ідея про квітку – лотос вилилась у детальне дослідження естетичного та практичного напрямку – Хванг Кім, Корея. Пріссі Ко, Гонконг, представила використання OneNote для розвитку хьюпедагогіки у молодших школярів. Лінда Фолкс, Південна Африка, та Сенді Адамс, США, поширювали досвід організації тренінгів для професійного розвитку педагогів.

Дуже цікавими виявилися Educator-Led Trainings, що проводили самі освітяни для освітян та представили різноманітні інструменти Майкрософт та найкращі практики їх застосування. Наприклад, Skype сприяє розвитку навичок критичного мислення та спілкуванню. Ведучі: Стейсі Риан та Дарси Граймс.

Виставка Kent Tech Expo, 30 квітня 2015 року, яку ми відвідували, нагадувала вулик - діти різного віку представляли свої проекти та запрошували до інтерактиву.

Форум надав можливість об’єднати вчителів різних за фахом, з різним менталітетом, з різними поглядами для продукування нових ідей та проектів. Запрошую приєднатися до проекту Water: The Future Gold  Країни-учасники: Германія, Єгипет, Португалія, Україна. Вода – безцінний скарб, який маємо сьогодні. Чи легко його зберегти та як – досліджуємо разом.

Форум Education Global Educator Exchange (E²) – чудова нагода поринути в атмосферу єдиного захоплення освітою та технологіями, що створюють вчителі в усіх куточках планети.
#MSFTEduE2 #MIEExpert15

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...