суббота, 25 октября 2014 г.

Тригери та Learning Apps

Завершився майстер-клас Олени Сипачової "Активізація пізнавальної діяльності учнів з використанням інтерактивних модулів" 16.10-14.10 2014

#conf2014ua

У першому Модулі я ознайомилася з 12 фактами про творче мислення, яким не навчають в школі. Усі факти примірила на себе і вирішила - потрібно вірити в себе та прямувати до мети.
Стаття "Активізація пізнавальної діяльності учнів" - актуальна думка "знання функціонують, реалізуються не тоді, коли відтворюються поняття та визначення, а в діях із цими знаннями". Перефразуюючи, існує розрив між тим, що вивчають у школі і тим, як застосувати знання на практиці.

Модуль другий ознайомив з принципами роботи тригерів. Завжди обходила їх десятою дорогою - здавалося нездійсненим. За допомогою покрокової інструкції та шаблонів, які надала пані Олена, все виявилося легким та можливим. І скільки було посмішок моїх десятикласників, коли на правильну відповідь, з'явилося  жабенятко.

Модуль третій знайомив з сервісом Learning Apps, який допомагає створювати інтерактивні ресурси. Знайомство з цим інструментом розпочала ще під час І конференції "Нова школа: мій маршрут" 2012, але потім і не повернулася. І ось пані Олена нагадала про нього. Дякую. Створила 2 інтерактивних завдання з англійської мови для 10 класу.
Відкриваємо горизонти разом!

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...