среда, 6 августа 2014 г.

Вивчаємось Дома

Вже другий рік поспіль відбувається подія започаткована Стівом Харгадоном - The Homeschool Conference - Вивчаємось Дома. Головна мета, якої представити та поширити стратегії, практики, ресурси альтернативної, незалежної освіти.

Конференція триває. Більшість заходів заплановано на 7-8 серпня. Ознайомитися з ними можна на сайті конференції у розділі розклад - для України.

Минулого року було дуже багато різноманітних доповідей. Обговорювалися переваги альтернативної освіти, серед яких мобільність, гнучкість, онлайновість. Головне - персоналізація освіти.

Була дуже здивована, коли прочитала, що в США атестат виданий учню, що закінчив заклади, які можна назвати альтернативою нашій традиційній школі, офіційно визнані. У нас, на жаль, такої можливості немає.

Ідея альтернативної освіти набирає популярності і в Україні. Наприклад, БеркоШкола - кілька батьків об'єдналися та організували для своїх дітей домашню освіту.

Наскільки популярна альтернативна освіта у світі та успішні практики - можна дізнатися, долучившись до The Homeschool Conference 2014.

Приєднуйтесь та слідуйте за хештегом 

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...