четверг, 17 апреля 2014 г.

Планування

Дякую онлайн конференції #ebizua за натхнення.

Цього тижня я почала планувати свою діяльність. І таким чином розпочала майстер-клас Відкриті Освітні Ресурси, проект Bis&Teach та творчу майстерню Twitter.

Майстер-клас безкоштовний і матеріали буде розташовано на порталі wiki.iteach.ua. Запрошую колег поділитися власними знахідками та створити власні відкриті освітні ресурси.

Проект Bis&Teach поступово деталізується та вибудовується. І найбільш дієвим методом при поширенні заходу виявилася розсилка. Загальне повідомлення про проект майже загубилося у потоці інформації, а при особистому зверненні люди відгукнулися та погодилися приймати участь.

Творча майстерня Twitter. Цілком згодна з Ольгою Ларіною, що Twitter сприяє розвитку персонального бренду. До речі Ольгу Ларіну спочатку я почала читати в Twitter, а потім вже підписалася на її вебінар. Стосовно себе можу сказати зі стовідсотковою впевненістю, що всі мої досягнення - інформаційна підтримка Twitter. Ось про те, як вдосконалити свій професійний рівень та створити свій бренд у цій соціальній мережі, я розповім у творчій майстерні.

Окремо хочу написати про те, як організовувала її. Дякую Оресту Зубу, який і так достатньо поділився з учасниками #ebizua, за сервіс Ecommtools. І мені так потрібно - вирішила я. Зареєструвалася - і пішла звідти, здавалося, що я нічого не зроблю. Зайнялася іншим - пам'ятаю поради Влада Ле - і ось нам лендінг пейдж. Планувала дописати бонус і гарантію повернення коштів - відволіклася і не записала, а між тим це дуже важливо, тому зазначаю: бонус є і гарантую повернення коштів, якщо поставлений результат не буде досягнуто за умови активної роботи учасника майстерні. Але на платформі Wix кнопочка замовити підтримує лише PayPal, де немає української гривні. Повертаюсь знову до Ecommtools і кнопочка Інтеркаса, як у Ореста, мене зацікавила. Зареєструвалась і там, але відсутня підтримка платежів через розповсюджені канали оплати на Україні, більшість російських - залишила як є. Повернулась до Ecommtools і почала створювати товар, запитання стосувалося лінку на магазин. При реєстрації вказала свій блог, а інформація основна міститься на лендінг пейдж - заморочок багато - і мабуть створила сама собі, з часом розберуся. Але кінцевий результат тут. Запрошую.

Наступне. Записалася на відкриті онлайнові курси по підприємництву на Coursera, Ed.x та Futurelearn. Поглиблюємо знання про startups.

Плани.
Навчальний курс Цифровий Сторітелинг - початок травня.
EdCampHomeUA - травень
Google Summit - влітку, орієнтовно червень.

Це такі самі найважливіші події. Прописала їх - то буду виконувати.

Дякую
Віті Кравчук, Оресту Зубу, Устину Компанієц - ми товаришуємо на Facebook та з Оленою Кучаба ВКонтакте.

Учора була на творчій зустрічі з Ірен Роздобудько і вона говорила: "Пишіть, якщо у Вас є що сказати". Цей весь рік після поїздки до Лондону я певним чином акумулювала знання і тепер є що розповісти, чим поділитися з іншими - можливо комусь ця інформація стане у нагоді.

Вдалого серфінгу нам усім.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...