понедельник, 14 апреля 2014 г.

Проект Бізнес і Вчитель

Передмова
Минулого року на одному з заходів моя колежанка, пані Людмила Талашкевич, запитала, чи є у мене ідея, що робити вчителю на пенсії. Чесно кажучи навіть і не замислювалася. Але потім на ІУ Форумі Вчитель-новатор пані Ольга Свириденко розповідала про цікаву модель адаптовану у Великобританії, коли вчителя запрошують на різноманітні заходи і він презентує матеріал, в якому він гуру і отримує за це кошти. Так поступово почала зявлятися ідея, що можливо я щось знаю і прагну фінансової стабільності. Потім я знайшла блог Ореста Зуба і точно впевнилася, що інформаційний бізнес в Україні процвітає, але без мене і без наших знань шановні освітяни. А що ж ми? Знаковим є гран-прі цьогорічного конкурсу Вчитель-новатор "Як відходи дають доходи",  Ліна Кравченко. Дітей навчаємо, то ж і самі зможемо.

Дії
Наприкінці березня за сприяння ресурсного центу ГУРТ у м. Кіровограді відбувся тренінг «Розпочни свій бізнес», у якому я приймала участь. Дуже сподобалася бізнес-гра – своєрідна міні-модель бізнесу по виготовленню шапок. Щоб щось отримати потрібно виконати певні дії, а саме розпочати діяти та спілкуватися. Ще один момент був дуже важливий – порятунок потопаючого в руках самого потопаючого. Дійсно, якщо сам бажаєш – досягнеш мети.

Наступна дія. З 27 по 31 березня було проведено анонімне опитування, у якому прийняло участь 37 респондентів.
Мета: визначити потреби та можливості цільової аудиторії.Висновки. Вчитель, той, хто безпосередньо навчає, викладає інформацію – найменше знає їй ціну і тим менше цінує свої власні знання. Але інтуїтивно відчуває, що потрібно прагнути більшого та самовдосконалюватися. Це відкриває нові можливості для самореалізації та фінансової стабільності. На Україні професія вчителя – одна з найконсервативніших, тому що ми не прагнемо змін. Ми навчаємо дітей бути мобільними, відкритими до співпраці та спілкування, а самі тримаємося за дошку на стіні і поступово звикаємо і вже не прагнемо нічого нового, тому що і тут добре.

Але ми варті більшого, ми знаємо багато і можемо поділитися своїми знаннями та досвідом.
Тож я пропоную проект Biz&Teach Бізнес і Вчитель, де кожен може представити свій навчальний курс, вебінар, майстер-клас та отримати грошову винагороду.

Цільова аудиторія – це вчитель. На даний момент давайте підтримаємо один одного та випробуємо дієвість наших навчальних курсів. Зголошуємось та поширюємо інформацію про проект.  Створюємо попит на наші послуги.

Будь ласка, зареєструйтеся у цій формі і я звяжуся з Вами для більш детального обговорення.

Знання – шлях до успіху та самореалізації.

4 комментария:

  1. Цікаво - спробую підключитися

    ОтветитьУдалить
  2. Интересный проект. Спасибо за приглашение. Необходимы психологи в качестве составления курса?

    ОтветитьУдалить

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...