воскресенье, 1 декабря 2013 г.

Моя Країна

На Facebook було створено подію Мій погляд: ЄС і Україна, де на опитування:
Що змінилося?
- ми
- країна
- погляди
- обставини
- інше

Більшість відповіли: ми та погляди. Але все взаємозв'язано, якщо змінюються погляди - змінююмося і ми, якщо змінюємося ми - змінюється і країна.

Як змінилася країна, в якій я живу.

1982 рік помер Л.І.Брежнєв. Нас зібрали у класі і ми разом з вчителями дивилися трансляцію його похорон по телевізору. Дорослі плакали. Трагізм ситуації, що після закінчення церемонії, нам, одинадцятирічним, сказали: "Як можна було так себе поводити: розмовляти, повертатися, посміхатися, коли померла така людина." Через деякий час про нього ніхто і не згадував.

1983 рік стався інцидент з південнокорейським Боінгом. Під час політінформації, щопонеділка приблизно протягом півгодини представляли інформацію про новини в країні та світі, нам розповіли, що літак перетнув кордони Радянського Союзу і його було збито. Пізніше, вже дорослою, я прочитала, що на борту літака було 246 пасажирів та 23 члена екіпажу. Всі вони загинули.

Середина 80-х. Під час уроку до нас завітали гості і запитали, хто святкував Пасху - ліс рук та красномовні погляди гостей. Нам сказали наступного разу руку не піднімати.

1989 рік події 9 квітня у Тбілісі, коли під час мітингу загинуло 19 людей, 16 з них - жінки. Через рік я була в Тбілісі і ми з друзями обговорювали цю подію. Один з них сказав, що навіть не дивлячись на наказ, він не зміг би підняти руку на людину навпроти. І додав, що все залежить від САМОГО СЕБЕ, СВОГО ВИБОРУ.

Країна, в якій виросла, весь час змінювалася. В небуття відходили політики, їх значущість вирішив час, але залишається "маленька людина", яка вирішує все. Історія повторюється, щоб ми зрозуміли, що МИ = Держава і Я = Україна!

Все залежить від кожного з нас, задача для кожного - залишитися ЛЮДИНОЮ. Ми не можемо втратити СЕБЕ

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...