воскресенье, 24 ноября 2013 г.

#ЄвромайданДень Європи, м. Кіровоград, 15 травня 2010
Тиждень тому обговорювали з учнями події стосовно підписання угоди про асоціацію України з ЄС. Дискусія розпочалася раптово: спочатку один щось сказав, інший прокоментував і розпочалося.

Клас розподілився на 2 табори: ЗА та ПРОТИ.
ЗА:
- відкриті кордони
- можливість навчання
ПРОТИ
- промисловість не готова

Прислухайтесь! Наші діти відтворюють ту інформацію, що чують дома. Відтворюють погляди своєї родини, тобто нас з Вами. Ми свідомо чи несвідомо впливаємо на їх майбутнє, вирішуємо за них. А втрачаємо набагато більше - самих себе, свою ідентичність. Ми ховаємось за великими словами та шукаємо "вигідний" шлях, виправдовуємося замість того, щоб діяти.

ПІд час дискусії з учнями вирішили створити подію на Facebook Мій погляд: ЄС і Україна. Всі згодилися, лише один додав, що для того, щоб коментувати - створить собі новий обліковий запис під іншим ім'ям. Замислюємося про свободу слова в нашій країні.

Декілька років тому, при організації події до Дня Європи в Україні, запрошувала до участі представника однієї громадської. Мені відповіли, що Україна - частина Європи і так у географічному сенсі, вона є центром Європи, навіщо нам ЄС.

Я за Угоду про асоціацію. Зміни завжди даються нелегко кожному, а особливо країні. Але можливо ми згадаємо, що ми нація, яка не тільки піднімає економіку європейських країн працею мігрантів, а й нація, яка завжди була унікальною своєю терпимістю та прагненням незалежності.

#євромайдан 

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...