среда, 20 ноября 2013 г.

П'ятий Міжнародний Форум

"Нові горизонти ІКТ в освіті" відбудеться 10-11 грудня 2013 року у м. Києві за ініціативою корпорації Intel спільно з Міністерством освіти і науки України, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти України, Академії педагогічних наук України, НТУУ «КПІ».

Форум організовано з нагоди святкування 10-річчя реалізації міжнародних освітніх програм Intel в Україні.

Мета Форуму 
презентація глобальних тенденцій і комплесних рішень щодо впровадження ІКТ в освітній процес, обмін досвідом, презентція нових курсів та освітніх ресурсів INTEL, презентація ініціатив щодо використання ІКТ у навчальному процесі з метою трансформації освіти з метою підвищення ефективності сучасної освіти та підготовки молоді до життя в умовах інформаційного суспільства двадцять першого століття.

Для участі у Форумі запрошуються  представники України та країн СНД з Міністерств  освіти, департаментів освіти, відповідальні за створення стратегій та освітньої політики у сфері ІКТ, ректори національних та регіональних інститутів післядипломної освіти, керівники вищих педагогічних навчальних закладів, координатори і тренери освітніх програм Intel, партнери INTEL, експерти у сфері ІКТ в освіті. 


Реєстрація учасників буде відкрита на сайті Форуму після узгодження складу делегації від кожної країни і є обов'язковою для всіх учасників форуму.

Після реєстрації учасники отримають на свій е-мейл лист-запрошення для участі у Форумі.


Джерело Освітні ініціативи Intel в Україні 10 років успіху

Ювілейний випуск журналу "Інформатика та інформаційні технології в навчальних закладах" №5(46)/2013
Кожна стаття надихає на творчі злети та пошук нових ідей. Справді підсумовуючий та одночасно визначальний і направляючий.
Моя стаття "Час діяти".  

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...