среда, 17 июля 2013 г.

Фестиваль Педагогічних Ідей

В Україні завершився Міжнародний фестиваль педагогічних ідей “Ideas for Education, який відбувався у місті Одеса 7-16 липня 2013 року. 250 учасників з Росії, України, Білорусі, Грузії, Придністров’я, Казахстану ділилися своїм досвідом з впровадження інтерактивних дошок в освітню діяльність, дискутували з приводу розвитку освітнього середовища.
Організатором фестивалю виступила компанія Panasonic, яка протягом чотирьох років організовує в Україні Всеукраїнський конкурс Panaboard майстрів на найкращу методичну розробку уроку для інтерактивних дошок Elite Panaboard.

Під час фестивалю відбулися майстер-класи Panaboard майстрів, навчальні курси для початківців по роботі з інтерактивними дошками, секції для тьюторів програми, для IT-спеціалістів та керівників освітніх закладів.

В останній день фестивалю відбувся телеміст між Одесою, Києвом, Москвою та Казан’ю. У кожній студії зібралися експерти, які обговорювали рівень оснащеності навчальних закладів та потреби у високотехнологічному обладнанні.

Також на церемонії закриття фестивалю стартував конкурс на кращий олімпійський урок, педагог-переможець якого отримає можливість поїхати в Сочі на Олімпіаду-2014.

Запрошуємо творчих ініціативних освітян приєднуватися до української спільноти Panaboard майстрів: http://panaboard.kiev.ua/ua/ для обговорення новітніх технологій та шляхів їх впровадження в освітній діяльності.

Хештег #panabrd13

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...