воскресенье, 25 ноября 2012 г.

Конкурс Panaboard 2012


8 листопада 2012 в м. Києві пройшов третій Всеукраїнський конкурс "Panaboard Майстрів 2012".

Мета: забезпечення ефективного використання інтерактивних дошок в навчальній діяльності.

Організатори: представництво Panasonic в Україні, видавництво "Шкільний світ", компанія "AV-PRO".

З привітальним словом виступив Директор Представництва Panasonic в Україні пан Коджі Теруджіма. Він зазначив, що з кожним роком збільшується кількість учасників конкурсу. Вважає, що необхідно приділяти більше уваги освіті на урядовому рівні. Жалкує про те, що талановиті учні їдуть вчитися за кордон і залишаються там працювати, не повертаються на Україну. Компанія Panasonic готова підтримувати різні інновації в галузі освіти. Сам пан Коджі Теруджіма не з чуток знає, що таке робота вчителя: його сестра - вчитель. І мотивація вчителя - рушійна сила у вихованні та навчанні майбутнього покоління.Ірина Рожнятівська, головний редактор газети "Завуч", познайомила присутніх з кількісними показниками - понад 60 робіт було прислано на конкурс. 30 % педагогів вказали, що не мають інтерактивної дошки у своєму освітньому закладі. Також розширилася географія учасників конкурсу, що підкреслює майстерність вчителів з усіх куточків країни.

Оксана Шапошникова, директор компанії "AV-PRO", офіційного дистриб'ютора компанії Panasonic, відзначила високий рівень конкурсних робіт, у чому є і чимала заслуга компанії. Протягом року представники компанії побували в багатьох містах України, де представили можливості роботи з інтерактивною дошкою Panaboard. Також створено сайт, де розміщується актуальна інформація і скарбничка розробок.

Ірина Смирнова, представник компанії Panasonic, Москва, провела невеличкий майстер-клас, відкриваючи все нові можливості для використання інтерактивної дошки на уроці. Зазначила, що зараз головний акцент - ідея.

Моя робота "The Last Leaf", урок англійської мови для 8 класу, в номінації гуманітарні науки, принесла мені звання переможця.

Ідея - створення спільноти інтерактивної дошки Panaboard на Україні.

Додаткова інформація:


Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...