воскресенье, 1 июля 2012 г.

TeachMeet Int'l

Якщо Ви маєте ідею гарного проекту та бажаєте представити її світовій аудіторії, TeachMeet Int'l ІІІ запрошує.TeachMeet Int'l - це один з неформальних шляхів професійного розвитку. TeachMeets стають все більш популярні і проводяться в різних країнах по всьому світу. На жаль, не всі з нас можуть брати участь в них через великі відстані. Ось чому пропонуємо TeachMeets ONLINE, в якому візьмуть участь всі викладачі, які хочуть поділитися своїми ідеями і своєю творчістю з усім світом, незалежно від того, де вони живуть, якою мовою вони говорять, якої вони вікової групи або який предмет вони викладають. Важливо мати пристрасть, ентузіазм і бажання вчитися. І, звичайно ж, доступ до Інтернету.

Ідея проведення неформальної онлайнової зустрічі належить Аріані Блажич, вчителю англійської та німецької мов з міста Загреб. 

TeachMeet Int'l ІІІ відбудеться 29 вересня 2012 року. Представте свій дивовижний проект, геніальну ідею чи власний досвід роботи в трьох-хвилинній презентації.


Все, що потрібно зробити, це:
- Заповнити цю форму,
- Створити презентацію - можна скористатися шаблоном, якщо захочете, і
- По електронній пошті надіслати свою презентацію до 26 вересня 2012 року.

Пропозиції відкрито до 23 вересня 2012 року.

Час проведення TeachMeet ще не вирішено, чекаємо пропозицій від учасників. В реєстраційній формі зазначте зручний для Вас час з 4-ох запропонованих.
Для TeachMeets ONLINE буде використовано Adobe Connect Pro або програмне забезпечення  Live Meeting, яке дозволяє записувати TeachMeets і зробити їх доступними для подальшого перегляду.

Що представити?

Ви можете розповісти про:
- Проект, який організовували або розробляєте для класу,
- Вебінструмент, який Ви використовуєте зі своїми студентами,
- Ідею, яка спрацьовує у роботі зі студентами,
- Діяльність, яку проводите у Вашому класі,
- Досвід, яким бажаєте поділитися,
- Приклад хорошої практики в галузі викладання і навчання.

Ключові пункти презентації:

До проекту:
- Звідки ідея?
- Які ресурси або інструменти Ви використовуєте?
- Як Ви реалізували проект?
- Які були труднощі?

До викладання/навчання:
- Яким був вплив проекта на студентів?
- Чи проект посилив процес навчання?
- Який вплив був на процес викладання?
- Чи підвищив він якість навчання?

Додайте корисні посилання

Можете завантажити наш шаблон.

Як виступити?

Після заповнення форми Google, Вам буде вислано підтвердження по електронній пошті. Навчальні семінари з питань використання інструментів веб-конференцій будуть організовані за тиждень до початку сесії. Презентації повинні бути відправлені організаторам за 48 годин до початку сесії.

Ми просимо Вас зареєструватися якомога раніше. У випадку, якщо є занадто багато ведучих, не всі доповідачі матимуть можливість виступити.

Доповіді будуть тривати протягом усього 3 хвилин, якщо не вказано інше. Коли час презентації закінчиться, Ви почуєте мелодію, і "Слово" переходить до наступного доповідача.

Для підвищення якості звуку, ми рекомендуємо використовувати вбудований мікрофон і динаміки.


Перший TeachMeet Int'l відбувся 17 грудня 2011 року, у ньому приймали участь 22 спікерів з 15 країн світу. Другий було проведено 3 березня 2012 року, 26 спікерів з 19 країн світу.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...