вторник, 26 июня 2012 г.

Хештег #schoolua

Все більше освітян України успішно впроваджують у свою педагогічну діяльність інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ), що відповідає стандартам  Державної Цільової Програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків».

Програмою передбачено створення умов для поетапного переходу до нового рівня освіти на основі зазначених технологій. Однією з умов є організація інформаційно-освітнього середовища, де кожен вчитель може створювати вміст, вільно обмінюватися ним, створювати спільноти та соціальні мережі. Об’єднати та поширити досвід впровадження ІКТ пропонується за допомогою хештегу #schoolua.

Хештег - це тег, який позначає повідомлення, які об'єднані спільною тематикою у Твіттері, йому відповідає символ #. Він є своєрідним ключовим словом для пошуку інформації.

Наприклад, хештег #education, якщо його додати до свого тві-повідомлення, то усі, хто читає Вас, автоматично отримають його. Також натиснувши на сам хештег, який є активним посиланням, можна у хронологічному порядку ознайомитися з усіма новинами, які відповідають тематиці освіта.

Найбільш популярні хештеги:
#education - Усе, що пов'язано з освітою.
#edchat - Цей хештег придумали Том Уітбі, Стів Андерсон та Шеллі Террелл для всіх освітян, щоб мати змогу поспілкуватися та поділитися своїми ідеями.
#edtech - Присвячено темі технологій в освіті.

Використання хештегу #schoolua надасть змогу об’єднати вчительську спільноту України та гідно представити власні надбання на світовому рівні.

Детальніше про хештег.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...