пятница, 22 июня 2012 г.

Фестиваль Педагогічних Ідей “Ideas for education”

Вчетверте компанія Panasonic проводить конкурс Panaboard Майстрів. Цього року він проходитиме у формі цілорічного Фестивалю.

Прийняти участь можна у наступних номінаціях:
викладачі можуть показати майстер-клас з використання інтерактивної дошки на уроці;

- керівники освітніх установ можуть виступити з доповіддю про досвід ефективного впровадження або цікавого використання ІКТ у навчанні;
- колективам освітніх установ можна виступити з програмою створення навчального центру;
- співробітникам освітніх установ та управлінь освіти можна відвідати майстер-класи, доповіді, виставкову зону.

Усі учасники, що виступають з майстер-класами та доповідями, отримають сертифікати учасника. Кращі виступи експертна рада фестивалю відзначить дипломами.

Колективи освітніх установ (школи, гімназії, освітні установи системи підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки працівників освіти), які представили проекти створення навчальних центрів, поборються за найцікавіші призи - комплекти обладнання, стажування фахівця в Panasonic і статус навчального центру Panasonic.

Бажаючих взяти участь у фестивалях ми просимо надсилати заявки в довільній формі куратору конкурсу: Світлана Муравей, e-mail: muravey@panasonic.ua 

Регіональний етап фестивалю - жовтень 2012Прийом робіт закінчується за 3 тижні до дати проведення регіонального етапу фестивалю.

У рамках фестивалю компанія Panasonic Росія також реалізує бонусну програму для зареєстрованих учасників спільноти Panaboard & EasiTeach на сайті http://metodisty.ru/m/groups/view/Panaboard-EasiTeach (потребує попередньої реєстрації на сайті), яка дає можливість накопичувати бали і обмінювати їх на призи. Призи вручаються в кінці кожного тримісячного етапу.


У 2012-2013 році програма накопичення балів складається з 4-х етапів:
1 етап: 1 травня - 30 липня
2 етап: 1 серпня - 30 жовтня
3 етап: 1 листопада - 30 січня 2013
4 етап: 1 лютого - 30 квітня 2013

Переможці етапу визначаються відповідно до рейтингу учасників.


Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...