пятница, 29 июня 2012 г.

Рівень Володіння Комп'ютером

На виконання Державної цільової програми "Сто відсотків" розроблено рівні володіння вчителями інформаційно-комунікаційними технологіями.

Перший рівень, або початковий. Вчитель знає будову комп'ютера, вміє використовувати операційну систему та інші прикладні програми (наприклад, Word, Exel, PowerPoint), здійснює пошук інформації за допомогою Інтернету, використовує дидактичні засоби, створені за допомогою ІКТ, створює, друкує, тиражує та використовує методичні матеріали.

Другий рівень, або активний користувач. Вчитель використовує ІКТ на різних етапах уроку, застосовує метод навчальних проектів з використанням ІКТ, приймає участь у міжпредметних навчальних проектах, здійснює пошук освітніх ресурсів для організації та проведення навчального процесу.

Третій рівень, або експерт. Вчитель аналізує програмні засоби навчального призначення, шляхи ефективного використання ІКТ у навчальному процесі, проводить телекомунікаційні навчальні проекти, консультує вчителів з питань використання ІКТ, проводить тренінги для своїх колег.

Джерело

Лист МОН України "Про удосконалення системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів в галузі інформаційно-комунікаційних технологій" від 19.06.2012.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...