суббота, 23 июня 2012 г.

Мережеві Педагогічні Спільноти

Створюються та поширюються заради професійного розвитку вчителя. Вони поєднують освітян за предметами викладання, інтересами, тощо. Допомагають організувати спільну діяльність, зберігати інформацію у вигляді текстів, аудіо та відіоматеріалів, які містять навчально-виховний зміст. Сприяють спілкуванню та поширенню власного досвіду серед освітян учасників мережі.

Пропонуємо огляд деяких мережевих педагогічних спільнот України та Росії. Dсі вони потребують попередньої реєстації на сайті, а деякі з них потребують реєстацію навчального закладу, а не вчителя, наприклад, Shodennik.ua та EDUkIT


Мережа партнерство в навчанні. Створена професіоналами для професіоналів, тобто для тих, хто вже володіє навичками інформаційно-комунікаційних технологій на високому рівні. Містить корисні посилання та має потужну інформаційну базу. Але недостатньо спілкування, обговорення та розміщення матеріалів безпосередньо вчителями. Однією з причин є мала поінформованість освітян про роботу у самій мережі, можливо відеогід по мережі був би доречним.

Методичний портал. Освітнє хранилище інформації, а саме: конспектів уроків за предметами, наказів, звітів, методичних розробок. Дуже популярний. За розміщення навчального матеріалу отримуєте сертифікат від "Шкільного Світу" з підтвердженням публікації Вашого матеріалу.

Мережеві педагогічні спільноти Росії відкриті і для освітян з країн СНД. Серед них: Edugalaxy, Мережа творчих вчителів, Методисти, Відкритий клас. Поширити власні здобутки, отримати коментарі, написати коментар до методичних розробок своїх колег, організувати майстер-клас або прийняти участь у запропонованих. Також отримати сертифікати відповідно до умов публікацій навчальних матеріалів. Саме обговорення та спілкування з колегами є перевагою цих мережевих педагогічних спільнот.

Реєструючись у спільнотах, Ви формуєте власну Персональну Навчальну Мережу, популяризуєте свій досвід та об'єктивно оцінюєте свій професіний рівень.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...