пятница, 27 апреля 2012 г.

Наукова-практична Конференція

25 квітня 2012 року в м. Кіровограді в ОУНБ ім. Д.Чижевського відбулася науково-практична конференція "Інформаційно-комунікаційні технології в освітньому процесі".
Олійник А.В., заступник начальника управління освіти і науки Кіровоградської облдерадміністрації з питань дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи, представила реалізацію обласної програми "Центральний регіон 2015" у галузі освіти та ознайомила присутніх з проектом "Відкритий світ".

Чередніченко Н.Ю. розповіла про телекомунікаційний проект "Стоп Радон".
Фадєєва Т.О. зауважила, що необхідно поєднувати інформаційно-комунікаційні технології з традиційним начанням. Цікавий проект було реалізовано студентами КДПУ зі створення навчальних фільмів з методики викладання математики. Посилання: http://kdpu-tvogm.ucoz.ru/metodika_vikladannja_matematikiфестиваль
Сибірцев В.В. розповів про впровадження дистанційної освіти у вищих навчальних закладах України. Проблема: необхідно кадрове, технічне, методологічне, програмне забезпечення процесу впровадження ІКТ в освіту, тобто фінансування.
Кваша О. відмітила необхідність визначення індексу мережевої готовності області жо впровадження ІКТ та подоланні інформаційної нерівності районів області. Один із шляхів вирішення - це об'єднання зусиль громадських організацій, бібліотек та навчальних закладів.
Було представлено досвід вчителів, які впроваджують навчальні технології в своїй роботі.
Наприклад, Алєйніков І.А., вчитель історії і права загальноосвітньої школи № 34, ознайомив присутніх з використанням мультимедійних технологій на уроках історії.
Дудіч Г.В., вчитель англійської мови гімназії ім. Т. Шевченка, розповіла про роботу з учнями за допомогою вікі
Бузько В.Л., вчитель фізики загальноосвітньої школи № 6, інформувала про напрямки використання ІКТ.
Серед яких:
- створення сайтів, блогів;
- презентацій;
- мультимедія;
- електронних журналів;
- участь в онлайн журналах;
- підвищення власної кваліфікації;
- проведення уроків з використанням інтернет ресурсів;
- використання дидактичних матеріалів;
- використання готових матеріалів;
- участь у навчальних проектах.
Посилання: fizikacecikavovazlivoprekrasnovbuzko
Підсумок конференції підвела Козлова В.А., заступник директора ОУНБ ім. Д.Чижевського, яка зазначила, що виступи присутніх зруйнували стереотип про консерватизм вчителя.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...