вторник, 27 марта 2012 г.

Конференція IATEFL 2012

19-23 березня 2012 року у місті Глазго проходила щорічна конференція та виставка Міжнародної Асоціації Вчителів Англійської Мови як Іноземної. Головна мета – розвивати та підтримувати викладання англійської мови професіоналами з усього світу.
Більше 2.000 вчителів з понад 100 країн світу взяли участь у 4-ри денній програмі з різноманітними воркшопами, конференціями, презентаціями, тощо. Понад 50 організацій надали відвідувачам виставки можливість ознайомитися з оглядами нових видань, онлайн матеріалами, новітніми засобами навчання, обладнанням, програмним забезпеченням та послугами.

За словами Еріка Бейбера, президента Міжнародної Асоціації Вчителів Англійської Мови як Іноземної, головним здобутком конференції є використання програм для айфонів, айпадів та андроїдів. Це дозволило користувачу переглядати події конференції, шукати програми, вибирати окремі сесії, переглядати карту місця проведення презентацій, орієнтуватися в подіях, поділитися власною думкою, поширити інформацію у різних соціальних мережах та багато іншого.
Також цього року завдяки Британській Раді існувала можливість приєднатися до конференції у режимі онлайн. Глазго онлайн (потребує реєстрації) і надалі надає можливість усім переглянути у запису події конференції. Визначити найголовніші тренди та напрями розвитку викладання англійської мови у школі.
Інша інновація конференції – це запрошення стати її блогером та поширювати інформацію про події, які відбувалися. Я погодилася стати блогером 46 щорічної конференції Міжнародної Асоціації Вчителів Англійської Мови як Іноземної і на сторінці мого блогу можна побачити бейдж блогера. Поступово на сторінках блогу будуть зявлятися корисні матеріали для вчителів англійської мови.
Обговорюйте, поширюйте та переосмислюйте їх. Світова спільнота професіоналів чекає Вашу ідею на наступній 47 щорічній конференції, яка відбудеться у Ліверпулі.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...