четверг, 10 ноября 2011 г.

Вебінари Майкрософт

Освітня мережа Microsoft "Партнерство в навчанні" проводить серію вебінарів для вчителів, які впроваджують ІКТ в своїх навчальних закладах.
10 листопада відбувся один з них. Вебінар проводила вчитель фізики, переможець 7-го Всеукраїнського конкурсу "Вчитель-новатор" Олена Антикуз. Опитування присутніх показало, що 87,5 % вчителів використовують комп'ютер на уроках фізики на різних етапах, 12,5 % вчителів використвують рідко. Зазначу, що тема вебінара - використання ІКТ на уроках фізики та астрономії.

Було представлено використання ІКТ на різних етапах уроку фізики.
Олена поділилася своїми творчими знахідками: створення цифрового освітнього ресурсу та інтерактивними плакатами. Ідея електронного плакату належить Ганні Ткачук, учасниці 7-го Всеукраїнського конкурсу "Вчитель-новатор".
Дякуючи Олені я нарешті знайшла відповідь, як створити групу в Windows Live.
Хочу зазначити, що вебінар дещо відрізняється від тих, які я відвідувала раніше. Олена представила роботи та навчально-методичні комплекси, які створені, як я зрозуміла, за допомогою програми Power Point, а потім конвертовані у HTML код. Вебінари Teacher Learning Community представляють онлайн ресурси, які вчитель може використати у своїй діяльності.
Продукти і сервіси Microsoft для вчителя Докладніше з їх роботою Ви зможете ознайомитися у спільноті  "Продукти Microsoft в освітньому просторі"  освітньої мережі Microsoft "Партнерство в навчанні".
Наступний вебінар відбудеться 15 листопада 2011 року.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...