четверг, 10 ноября 2011 г.

Завдання

Одне з завдань на онлайн курсах "Навчальні Технології" Британської Ради в Україні: розглянути ситуацію та знайти вірну відповідь. Вчитель А. проводить воркшоп для своїх колег з використання ресурсів Web 2.0. Деякі з них швидко сприймають інформацію, а один повідомив, що йому важко, тому що нічого не знає про комп'ютери і взагалі боїться використовувати Web 2.0.

Що повинен Вчитель А. відповісти?
Варіанти відповідей:
- що Web 2.0 відома своєю зручністю та не вимагає професійної підготовки
- що її маленькі діти не мають проблем з використанням цих сервісів і з колегою все буде добре
- що проведе індивідуальний тренінг, де буде розглянуто запропоновані для тренінгу сервіси.
Я обрала останній варіант. Виявилося, що це неправильно. Пояснення: тому, що це передбачає, що сервіси Web 2.0 важкі для використання, хоча для переважної більшості як раз навпаки. Також це може демотивувати колег.


З власного досвіду: під час участі в Едукемпі, ведучий демонстрував нам роботу з сервісом покроково на власному комп'ютері, одночасно усе проектувалося на дошку. Група учасників спостерігала і виконувала за ним всі дії.

Деякі люди краще сприймають інформацію візуально, тобто їм краще раз показати, а потім вони розвинуть свої навички. Самостійне дослідження ресурсів Web 2.0 потребує більше часу та уваги, інколи знання іноземної мови на достатньому або високому рівні.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...