четверг, 10 ноября 2011 г.

Семінар-практикум

7 листопада 2011 року нас гостинно зустрічала кафедра іноземних мов загальноосвітньої школи № 16 м. Кіровограда. Програмою було передбачено знайомство з історією школи, її досягненнями та відвідування уроків з англійської мови.

Школу засновано у 1973 році і вона є справжнім осередком життя для мікрорайну "Шкільного". У школі навчається майже тисяча учнів. Директор закладу, Міщенко М.Г., докладає багато зусиль для організації роботи закладу на високому рівні. Третій рік поспіль серед 39 закладів знаходиться на 10-му місці за результатами участі учнів в олімпіадах. Це високий результат для загальноосвітньої школи, який планують покращити.
Ми відвідали уроки вчителів вищої кваліфікаційної категорії Попової О.Г. та Пришляк Т.В у 8-му та 10-му класах. Уроки були дуже насичені за змістом, один вид діяльності змінював інший. А головне, що учні продемонстрували свою спроможність спілкуватися англійською мовою.
Зацікавила творча робота вчителів кафедри англійської мови над створенням своєрідного портфоліо учнівських презентацій спільного для всіх класів.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...