суббота, 29 октября 2011 г.

Портфоліо Вчителя

Дуже багато розмов останнім часом ведеться про необхідність створення портфоліо, особливо якщо вчитель атестується. Неоднозначне ставлення до цього питання.
На курсах підвищення кваліфікації нам запропонували наступний зміст портфоліо, яке має бути створено за допомогою програми Power Point.

1. Титульна сторінка.
2. Зміст портфоліо.
3. Мета портфоліо.
4. Загальні відомості про вчителя.
5. Нагороди.
6. Результати педагогічної діяльності.
7. Науково-методична діяльність
8. Позаурочна діяльність з предмета.
Я розмістила відповідну презентацію на сторінках цього блогу. Але сам блог і замислювався як  своєрідне портфоліо. Називається bPortfolio10 questions about bportfolios Assessing bPortfolios
Доктор Нелен Берет веде власний блог, у якому досліджує електронні портфоліо http://blog.helenbarrett.org/
Сільвія Розенхел Толізано зазначає, що створення портфоліо вміщає в себе відображення, збір, відбір та об'єднання http://langwitches.org/blog/2009/07/17/digital-teaching-portfolios/
Загалом, саме це ми і робимо, але для багатьох вчителів залишається проблемою технічний супровід та достатній рівень знань для створення електронного портфоліо.
За допомогою сервісу Whatfolio Ви можете створити онлайн власне портфоліо. Потребує попередньої реєстрації. Ідея: розмістити проектну роботу учнів.
Хочу зазначити, що на мій погляд, більш актуальним є створення PLN (personal learning network) персональної навчальної мережі. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...