суббота, 29 октября 2011 г.

Курси Підвищення Кваліфікації

Вчителів англійської мови з 24.10 до 11.11.2011 року у КОІППО. Тема курсів: "Навчання іноземної мови в умовах профілізації школи та сучасних технологій оцінювання якості освітнього процесу."

Англійську мову нам викладає Філіп Роффман, який сам за фахом вчитель англійської, зі штату Іллінойс. Я вперше почула про "радянський" метод викладання іноземної, акцент в ньому на вивченні правил та перекладі. Філіп ознайомив нас з роботою ресурсного центру та матеріалами, які можна використовувати у своїй роботі.
Слухачам було прочитано лекції з безпеки життєдіяльності у закладах освіти, законодавчого забезпечення функціонування та розвитку системи освіти в Україні, техніки ефективного педагогічного спілкування та психологічні методи попередження конфліктів.
Уважно слухала лекцію "Інноваційна освітня діяльність", викладач Жосан О.Е. звернув нашу увагу на те, що у своїй педагогічній діяльності можна впроваджувати інновації, які  рекомендовані Міністерством освіти і науки України. 
Дуже сподобався семінар "Effective Strategies for Exam Preparation", який проводила методист представництва британського видавництва в Україні "Пірсон Ед'юкейшн" та "Dinternal-Book" Світлана Сорочинська.
Лекція про Європейське мовне портфоліо та портфоліо вчителя.
Про портфоліо вчителя.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...