четверг, 21 июля 2011 г.

Перший день в школі

На першому уроці діти завжди прагнуть більше поспілкуватися між собою, поділитися враженнями. Ось декілька ідей, що можна зробити з учнями на першому уроці.

1. Буклет. У минулому році ми спробували розробити буклет за темою "Мої літні канікули". Кожен на аркуші формату А4 написав, де був, що бачив та виконав художнє оформлення. Провели презентацію робіт з обговоренням почутого.
Потрібно: аркуші паперу формату А4, ножиці, клей, кольоровий папір, різноманітні картинки.


2. Журналістське інтерв'ю. Запропонувати дітям уявити себе журналістами та взяти інтерв'ю один в одного (можливо розбити їх на пари). Наприклад, What are your favorite summer activities? What’s the best thing about summer? What’s the worst thing about summer? What do you usually do on the hottest days of the year? How do you protect yourself from the sun?
Після того, як діти опитають один одного, познайомте їх з сервісами http://www.whyzz.com/hot-questions-for-summer  http://www.ask.com/ та http://www.answerbag.com/ Вони, використовуючи їх, зможуть поставити своє питання та знайти на нього відповідь. За допомогою сервісу http://www.answerbag.com/  діти також матимуть змогу відповісти на питання інших, якщо, звісно, вони знають відповідь.

3. Карта пам'яті. Створити карту, де зазначити 2 аспекти "Мої очікування" та "Мої побоювання", тобто записати, що діти очікують та побоються у новому навчальному році. А наприкінці року обговорити, що справдилося, що ні.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...