суббота, 22 января 2011 г.

Конкурс Панаборд Майстрів 2010

21 січня 2011 року м. Київ, офіс компанії Panasonic. Видавництво "Шкільний світ" та компанія  Panasonic організували воркшоп для лауреатів Всеукраїнського конкурсу Панаборд Майстрів 2010.
З вітальним словом виступив Директор Представництва Panasonic в Україні пан Коджи Теруджима. Зокрема, він ознаймив з історією розвитку компанії, зосередив увагу на значному вкладі компанії у розвиток та впровадженні екологозберігаючих технологій. Знаком "eco ideas" маркуються усі товари Panasonic.
Світлана Муравей, голова оргкомітету конкурсу, представництво Panasonic, розповіла про ідею створення конкурсу. Надала інформацію про технічні характеристики інтерактивних дошок, проекторів, які випускає компанія Panasonic. Представники компанії організовують безкоштовні семінари для тих, хто тільки навчається користуватися технікою Panasonic.
Ірина Рожнятовська, голова журі конкурсу, головний редактор газети "Завуч", ознайомила учасників з кількісними показниками, зауважив, що деякі учасники не мають у школі інтерактивної дошки. Найбільш активною школою була Амвросіївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6.
Лауреати представили свої роботи, які створені за допомогою інтерактивної дошки. Наскільки яскравими та творчими були їх наробки.
Наприкінці відбулося нагородження переможців. Приз - бездротовий кольоровий радіотелефон від компанії Panasonic. Заохочувальний приз - лазерна указка Panasonic.
Видавництво "Шкільний світ" запрошує вчителів приймати участь у конкурсах, які оголошує видавництво. Це і конкурс Портфоліо школи, предметні конкурси.
Тетяна Михайленко, головний редактор газети "English", розповіла про конкурс Панорама творчих уроків 2011, про організацію інших цікавих конкурсів для вчителів англійської мови.
Світлана Муравей запросила приймати участь у наступному конкурсі, який стартуватиме у квітні  2011 року. Тож творчих успіхів нам усім!

Комментариев нет:

Отправить комментарий

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...